Spausdinti

SAVO Perex

Autorius Super User. Posted in Lietuviu


SAVO PEREX baliklis

Skalbiniai neteko akinamo baltumo? Norite, kad užuolaidos vėl spinėtų lange? Negalite išvalyti senos bjaurios dėmės iš baltų skalbinių?

Skysta balinamoji priemonė skirta baltų bei spalvotų neblunkančių audinių pirminiam ir pagrindiniam skalbimui. SAVO PEREX baliklis skirtas:

  • Medvilnei
  • Baltiems ir neblunkantiems spalvotiems drabužiams (marškinėliai, rankšluosčiai)
  • Medvilninėms bei poliesterio užuolaidoms
  • Batiko technikai atlikti

 Savybės:

  • Grąžina drabužiams baltumą
  • Balina užuolaidas
  • Du kvapai (Gėlių ir Gaivus („Fresh“))

Sudėtyje yra specialių mikro – detergentų, „atveriančių“ kelią deguonies dalelėms, šalinančioms sunkiausiai įveikiamas dėmes iš skalbinių pirminio skalbimo cikle; skalbimo metu padeda kitiems komponentams giliau įsiskverbti į medžiagą; suteikia šviežumo kvapą; lyginant su kitais balikliais SAVO PEREX reikia mažesnių dozių. Tinkamas baltų ir neblunkančių audinių balinimui, mirkymui, skalbimui. Efektyvus dėmių valiklis. SAVO PEREX gali būti sėkmingai naudojamas medžiagų dekoravimui, taip vadinamoji SAVO Batikos technikai.

Gali būti pilamas prieš skalbimo ciklo pradžią, todėl Jums nereikia rinktis specialių (individualių) skalbimo bei gręžimo programų. Skalbiant rankomis, SAVO PEREX neturi sau lygių mirkant ir balinant medvilnines ar poliesterio užuolaidas. Efektyvus skalbiant ar mirkant neaukštomis temperatūroms. Todėl Jūsų skalbiniai yra tausojami ir tarnaus daug ilgiau.

PIRMINIS SKALBIMAS IR BALINIMAS AUTOMATINIO SKALBIMO MAŠINOSE:
1. Sudėkite skalbinius į skalbyklę. Nustatytkite programą „Pirminis skalbimas“. Į atitinkamą skyrelį, skirtą pirminiam skalbimui, nieko nepilkite
2. Į vieną litrą vandens įmaišykite 75-100 ml SAVO PEREX baliklio, supilkite tiesiai į būgną ant skalbinių; jei skalbimo mašinoje yra atskiras skyrelis balikliui, pilkite SAVO Perex tiesiai į jį (dozė: 1 kamštelis = 40 ml)
3. Į atitinkamą skyrelį įpilkite valomosios priemonės (skalbimo gelis ar milteliai); pradėkite skalbimą

NEBLUNKANČIŲ DRABUŽIŲ BEI UŽUOLAIDŲ MIRKYMAS IR SKALBIMAS RANKOMIS
Šiuo tikslu skieskite SAVP Perex su vandeniu, kai santykis 100 ml baliklio:10 l vandens. Užmerkite medvilnines ar poliesterio užuolaidas į vandenį 1-2 valandoms; kruopščiai išskalaukite; išskalbkite užuolaidas rankomis ar skalbimo mašina.

Pastaba: jokiu būdu nenaudokite vilnos, šilko, poliamido medžiagų skalbimui ar balinimui, taip pat  audiniams, pažymėtiems ženklu „Kryžmai perbrauktas trikampis“

Talpa: 1 l; 5 kg