Labai efektyvus fungicidinis ir dezinfekcinis preparatas, skirtas pelėsių ir grybelio naikinimui visame namų ūkyje, ypatingai vonios kambariuose vonioms ir kriauklėms, plytelėms, grindims, taip pat  sveikatos apsaugos  bei maisto pramonės struktūrose. Ypač tinka likviduoti pelėsį nuo porėtų statybinių paviršių: sienų, tinko, grindų dangos, betono, medienos, - o taip pat tekstilės gaminių (kilimai, minkštų baldų apmušalai), tapetų.

Dviejų rūšių: su chloru ir be chloro. „RP Wood prieš pelėsį be chloro“ yra bekvapis, citrinų ar avokadų kvapo. Ypač tinka alergiškiems žmonėms, taip pat žmonėms, kurie dėl sveikatos sutrikimų negali naudotis produktais, turinčiais chloro, arba įkvėpti chloro garų.

   
   

Savo buitinės chemijos linija– ekologiškos priemonės

Pagrindinis švaros ir dezinfekcijos priemonių tikslas – apsaugoti žmonių sveikatą. Cheminių priemonių naudojimas sveikatos požiūriu visados yra kompromisas. Iš vienos pusės, chemija užmuša virusus ir bakterijas; iš kitos – chemikalai arba jų liekanos patys gali turėti neigiamos įtakos žmonėms arba aplinkai. Dėl šios priežasties būtina sutelkti dėmesį į produktų ekologiškumą.
SAVO  priemonių aktyvusis komponentas yra visiškai natūralus neorganinis junginys – sodos hipochloritas.
Anksčiau Čekijos ir Slovakijos respublikose žodis „savo“ buvo naudojamas įvardijant sodos hipochlorito tirpalus. Dėl šios priežasties visa priemonių linija, sukurta sodos hipochlorito pagrindu, buvo pavadinta SAVO.

Chlorą, esantį sodos hipochlorite, profesionalai vadina aktyviuoju chloru. Neprofesionaliai auditorijai galima įvardinti, kad tai toks pats chloras, koks yra valgomojoje druskoje. Tik suaktyvintas tam tikrų cheminių reakcijų metu. Toks chloras, sužadintas tam tikromis sąlygomis,  skaidosi, virsdamas deguonimi, kurio reakcijos jėga tiesiog sudegina pašalinius objektus aplink save.  Reakcija vyksta mikroskopiniais masteliais. Sudeginami objektai: bakterijos, virusai ir pan., taip pat purvo dalelės, kurios taip pat sudeginamos, tuo pačiu ir pašalinamos.

Po reakcijos chloras vėl „grįžta“ į savo pirminę „ramiąją“ būseną ir tampa paprastu valgomosios druskos chloru.
Visdėlto sodos hipochloritas yra biocidinis preparatas, todėl  SAVO priemonės turi būti naudojamos tinkamai ir atsargiai. Jas būtina naudoti nurodytomis koncentracijomis ir kiekiais. Nepamatuotai gausiai pripylus ar išpurškus SAVO, gaunamos per didelės sužadinto chloro dozės, kurios tiesiog neturės laiko tinkamai išsiskaidyti, „grįžti“ į ramybės būseną. Iš kitos pusės,  naudodami nepakankamas SAVO priemonių dozes, mažinsime preparatų efektyvumą.

  Iš aukščiau pateiktų faktų aišku, kad SAVO priemones saugu naudoti dėl aktyviojo agento liekamųjų produktų: iš pradžių tai sodos hipochloritas – aktyvusis chloras, - reakcijos pabaigoje virstantis „ramia“, nekenksminga virtuvine druska (su sąlyga, kad nepatektų ant neapsaugotų automobilinių dalių).  

Taigi, galime drąsiai teigti, kad SAVO ir ekologija vieningai žengia greta!