Spausdinti

SAVO Lime & Rust

Autorius Super User. Posted in Lietuviu

SAVO Lime & Rust aktyviosiosputosišvalovisųrūšiųapnašasirrūdis.Jūsųvonialikstobulaišvari! Puikiai subalansuota bei kruopščiai išbandyta putų veiklioji medžiaga valo su dviguba jėga visas vonioje susidarančias apnašas: muilo, rūdžių, kalkių ir kt. Nuvalyti paviršiai spindi švara ir gaiva.

SAVO Lime & Rust tinkamavisiemssanitarinėsįrangospaviršiamsvalyti: chromuotiemspaviršiams, plytelėms, dušinėms, vonioms (akrilinėmstaip pat).

Savybės:

  • Švelniaiirefektyviainuvaloapnašas
  • Standžiosputoslėčiauslenkavertikaliaispaviršiais, tuopailgindamosaktyvaus veikimolaiką
  • Spindintiirgaivivonia

Talpa:500 ml

Tai ekologiška priemonė, kurios aktyvusis komponentas yra visiškai natūralus neorganinis junginys – sodos hipochloritas, arba toks pats chloras, koks yra valgomojoje druskoje. Tik suaktyvintas tam tikrų cheminių reakcijų metu. Toks chloras, sužadintas tam tikromis sąlygomis,  skaidosi, virsdamas deguonimi, kurio reakcijos jėga tiesiog sudegina pašalinius objektus aplink save.  Reakcija vyksta mikroskopiniais masteliais. Sudeginami objektai: bakterijos, virusai ir pan., taip pat purvo dalelės, kurios taip pat sudeginamos, tuo pačiu ir pašalinamos. Po reakcijos chloras vėl „grįžta“ į savo pirminę „ramiąją“ būseną ir tampa paprastu valgomosios druskos chloru.