Spausdinti

SAVO Universal

Autorius Super User. Posted in Lietuviu

Savo Universal – valomoji priemonė, skirta vertinantiems paprastus, tačiau efektyvius valymo būdus. Daugiafunkcis valiklis skaido riebalus, valo įprastą bei pridžiūvusį purvą nuo grindų bei kitų paviršių. Namai spindi švara bei maloniai kvepia.

Savybės:        

  • Efektyviai valo įprastą bei pridžiūvusį purvą
  • Valo paviršius, nepalikdamas dryžių
  • Du aromatai: magnolijų ir citrinžolėsNaudojimas:

SAVO Universal valiklis kasdieniam grindų ar paviršių (plytelės, laminatai, plastmasė) valymui skiedžiamas, sunkiai įveikiamam purvui valyti naudojamas neskiestas. Rekomenduojamos skiedimo proporcijos kasdieniam valymui: 3 gaubteliai penkiems litrams vandens. Užpylę koncentruotos priemonės ant sunkiai įveikiamos dėmės, būtinai nuplaukite vandeniu ar kruopščiai išvalykite.

Kvapas:    

  • Citrinžolė
  • Magnolija

Talpa: 750 ml

Tai ekologiška priemonė, kurios aktyvusis komponentas yra visiškai natūralus neorganinis junginys – sodos hipochloritas, arba toks pats chloras, koks yra valgomojoje druskoje. Tik suaktyvintas tam tikrų cheminių reakcijų metu. Toks chloras, sužadintas tam tikromis sąlygomis,  skaidosi, virsdamas deguonimi, kurio reakcijos jėga tiesiog sudegina pašalinius objektus aplink save.  Reakcija vyksta mikroskopiniais masteliais. Sudeginami objektai: bakterijos, virusai ir pan., taip pat purvo dalelės, kurios taip pat sudeginamos, tuo pačiu ir pašalinamos. Po reakcijos chloras vėl „grįžta“ į savo pirminę „ramiąją“ būseną ir tampa paprastu valgomosios druskos chloru.